Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> webové stránky >> SEO - optimalizace webových stránek

SEO - optimalizace webových stránek

SEO (Search Engine Optimization - optimalizace pro vyhledávače) jsou úpravy a optimalizace Vašich webových stránek tak, aby vyhledávač (např.: seznam či google) uveřejnil Vaše webové stránky na požadované klíčové slovo na předních pozicích. Je statisticky dokázáno, že weby na předních pozicích mají podstatně vyšší náštěvnost.

Proč optimalizovat webové stránky?

Nabídka SEO optimalizace

Nezávazná objednávka na optimalizaci webových stránek

Pokud máte zájem ať již o analýzu Vašich webových stránek nebo již samotnou optimalizaci neváhejte mne kontaktovat. Můžete využít například tento formulář.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Nabídka služeb

Rychlý kontakt

Martin Malý
mobil: 724 257 563
e-mail: info@marmal.cz
web: www.marmal.cz

Slovníček pojmů

pokud nerozumíte nebo neznáte některé pojmy z oblasti internetu a především pojmy z tvorby webových stránek, využijte tohoto slovníčku pojmů, kde je vše co nejjednodušeji a lidsky vysvětleno.

Vybrané reference

www.servispo.cz

náhled webu servispo.czStránky jsou optimalizované na klíčové slovo "servis požární ochrany" což je hlavní činost firmy. Sami si udělejte představu jak úspěšná byla optimalizace pro seznam.cz.

www.noitami.cz

náhled webu studiovisage.netWebové stránky jsou optimalizovány na tyto klíčová slova "odhlučnění a odhlučnění bytu". Na seznamu pro který byly optimalizovány jsou na prvních místech