Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> e-shopy >> Tvorba e-shopu

E-shop neboli internetový obchod

E-shop je webová aplikace, která primárně slouží pro prodej zboží, produktů či služeb. Vývoj vlastního internetového obchodu na míru je velice finančně a časově nákladná záležitost. Z tohoto důvodu využívám variantu open-source aplikace Prestashop, která patří k nejkvalitnějším volným aplikacím.

Na základě bohatých zkušeností s aplikaci Prestashop Vám ji upravím a přizpůsobým dle Vašich přání a potřeb za velmi přijatelných finančních nákladů ve srovnání s vývojem vlastního e-shopu na míru.

Základní informace o e-shopu

Připravuji pro Vás ukázku plně funkčního e-shopu, kde si můžete vyzkoušet nejen samotný e-shop, ale i administraci celého webu

Nezávazná poptávka e-shopu - internetového obchodu

Pokud máte zájem o internetový obchod či se chcete dozvědět více informací neváhejte mne kontaktovat například pomocí tohoto formuláře.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Nabídka služeb

Rychlý kontakt

Martin Malý
mobil: 724 257 563
e-mail: info@marmal.cz
web: www.marmal.cz

Slovníček pojmů

pokud nerozumíte nebo neznáte některé pojmy z oblasti internetu a především pojmy z tvorby webových stránek, využijte tohoto slovníčku pojmů, kde je vše co nejjednodušeji a lidsky vysvětleno.

Vybrané reference

www.splitova-klimatizace.cz

náhled webu servispo.czE-shop nabízející klimatizační techniku a příslušné odborné služby. Více informací ...

www.travamotosport.cz

náhled webu studiovisage.netInternetový obchod, který se specializuje na prodej a servis malých motorek dirtbike a pitbike a náhradních dílů. Více informací ...