Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> loga >> Návrh loga a logotypu

Návrh loga a logotypu

Trocha teorie na začátek. Jaký je rozdíl mezi logotypem a logem? Logotypem se rozumí grafický prvek doplněný textovou částí, kdežto logo je poze grafický prvek bez textu. Většina lidí, ale používá výraz "LOGO" a nerozlišuje, zdali jde opravdu o logo či logotyp.Pro snažší orientaci budu používat zaběhlejší termín logo.

K čemu logo?

Každé logo by mělo být jednoduché a výstižné. Kvalitní Logo pomáhá budovat povědomí o Vaší firmě, službě či výrobku. Na první pohled by měl případný zákazník poznat čím se Vaše firma zabývá, jaké služby nabízí, nebo jaké výrobky prodává.

Potřebujeteli kvalitní logo, které by reprezentovalo Vás, Vaši firmu, službu nebo nějaký výrobek, neváhejte a kontaktujte mne! Navrhnu Vám originální logo dle Vašich požadavků a potřeb.

Co nabízím v oblasti logotypu?

Podívejte se do referencí na mnou vytvořené logotypy.

Nezávazná poptávka na logo, logotyp

Pokud máte zájem o návrh loga či se chcete dozvědět více informací neváhejte mne kontaktovat například pomocí tohoto formuláře.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Nabídka služeb

Rychlý kontakt

Martin Malý
mobil: 724 257 563
e-mail: info@marmal.cz
web: www.marmal.cz

Slovníček pojmů

pokud nerozumíte nebo neznáte některé pojmy z oblasti internetu a především pojmy z tvorby webových stránek, využijte tohoto slovníčku pojmů, kde je vše co nejjednodušeji a lidsky vysvětleno.

Vybrané reference

Logo herbalka.cz

Návrh logotypu pro internetový obchod zabývající se prodejem produktů herbalife. Více informací ...

Logo travamotosport

Návrh logotypu nejen pro internetový obchod, ale i pro další použití. Více informací ...