Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> webové stránky >> grafické návrhy webových stránek

Grafické návrhy webových stránek

První čeho si uživatel Vašich webových stránek všimne je vzhled neboli grafické ztvárnění webových stránek. Nebudu Vám zde tvrdit, že je to to nejzásadnější, ale uživatele špatný vzhled stránek a jejich nepřehlednost může odradit od dalšího setrvání na Vašich webových stránkách.

Co nabízím?

Jednoduché, přehledné a graficky čisté návrhy webových stránek, které uživatele osloví a které svou přehledností a jednoduchostí podporují uživatele k aktivitě na stránkách.

Jak to celé probíhá?

Pokud jste se ještě nerozhodli podívejte se na reference či do ceníku mých prací, třeba Vám to pomůže při rozhodování.

Nezávazná objednávka grafického návrhu

Pokud máte zájem o grafický návrh webových stránek či e-shopu, budu velice rád pokud mne kontaktujete například pomocí tohoto formuláře.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Nabídka služeb

Rychlý kontakt

Martin Malý
mobil: 724 257 563
e-mail: info@marmal.cz
web: www.marmal.cz

Slovníček pojmů

pokud nerozumíte nebo neznáte některé pojmy z oblasti internetu a především pojmy z tvorby webových stránek, využijte tohoto slovníčku pojmů, kde je vše co nejjednodušeji a lidsky vysvětleno.

Vybrané reference

www.servispo.cz

náhled webu servispo.czWebové sránky, které nabízí služby v oblasti požární ochrany a požární bezpečnosti staveb. Více informací ...

www.studiovisage.net

náhled webu studiovisage.netWebové stránky kosmetického studia Visage, které se specializuje na masáže, modelaci nehtů a kosmetiku. Více informací ...