Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> webové stránky >> PPC reklama a kampaně

PPC reklama a kampaně

PPC reklama je jedna z nejefektivnější webové propagace Vaší firmy, výrobku či služby. Hlavní výhoda je, že platíte pouze za uživatele, kterým se zobrazá Vaše webové stránky, ne za zobrazení reklamy samotné. Celý princip vychází ze samotného anglického názvu Pay Per Click neboli platba za kliknutí.

Výhody PPC reklamních kampaní

Tvorba a správa PPC kampaní

Nabízím tvorbu a správu reklamních kampaní sklik a Adwords což jsou služby nabízené dvěmi největšími vyhledávači v ČR seznam a google.

Nezávazná objednávka PPC reklamní kampaně

Potřebujete vhodně investovat do reklamní kampaně, nebo potřebujete zlepšit výsledky Vaší stávající PPC reklamní kampaně. Neváhejte a kontaktuj te mne. Můžete využít například tento formulář.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Nabídka služeb

Rychlý kontakt

Martin Malý
mobil: 724 257 563
e-mail: info@marmal.cz
web: www.marmal.cz

Slovníček pojmů

pokud nerozumíte nebo neznáte některé pojmy z oblasti internetu a především pojmy z tvorby webových stránek, využijte tohoto slovníčku pojmů, kde je vše co nejjednodušeji a lidsky vysvětleno.

Vybrané reference

www.servispo.cz

náhled webu servispo.czWebové sránky, které nabízí služby v oblasti požární ochrany a požární bezpečnosti staveb. Více informací ...

www.studiovisage.net

náhled webu studiovisage.netWebové stránky kosmetického studia Visage, které se specializuje na masáže, modelaci nehtů a kosmetiku. Více informací ...