Zde se právě nacházíte: úvodní stránka >> e-shopy >> Grafické návrhy e-shopů

Grafické návrhy e-shopů

Většinou první věc která návštěvníka zaujme je grafické zpracování Vašeho e-shopu ( internetového obchodu ). Grafika by měla být přehledná, přívětivá a podporovat funkčnost celého e-shopu ( internetového obchodu ), aby se zde uživatel cítil příjemně a neměl problémy se zde orientovat či něco najít.

Jaké grafické návrhy e-shopů nabízím?

Jednoduché, přehledné a graficky čisté návrhy, které náštěvníka osloví a které svou přehledností podporují uživatele k aktivitě ve Vašem internetovém obchodě. Grafika je primárně navrhovaná tak, aby podporovala funkce a možnosti celého e-shopu se zachováním maximální přehlednosti a uživatelské přívětivosti.

Pokud si troufnete na instalaci a nastavení aplikace Prestashop sami, ale máte problém s vytvořením šablony rád ji pro Vás zhotovím. Vytvářím plně funkční grafické šablony právě pro aplikaci Prestashop.

Nezávazná objednávka grafického návrhu

Pokud máte zájem o grafický návrh Vašeho e-shopu či se chcete dozvědět více informací neváhejte mne kontaktovat. Můžete například použít tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář
  1. - povinný údaj
  2. - povinný údaj

Nabídka služeb

Rychlý kontakt

Martin Malý
mobil: 724 257 563
e-mail: info@marmal.cz
web: www.marmal.cz

Slovníček pojmů

pokud nerozumíte nebo neznáte některé pojmy z oblasti internetu a především pojmy z tvorby webových stránek, využijte tohoto slovníčku pojmů, kde je vše co nejjednodušeji a lidsky vysvětleno.

Vybrané reference

www.herbalka.cz

náhled webu servispo.czE-shop nabízející produkty známé značky herbalife. V nabídce najdete vše od doplňků stravy až po kvalitní kosmetiku. Více informací ...

www.travamotosport.cz

náhled webu studiovisage.netInternetový obchod, který se specializuje na prodej a servis malých motorek dirtbike a pitbike a náhradních dílů. Více informací ...